Kutak za učenike

Dragi naši učenici, ovaj kutak stranice je samo vaš. Tu možete razmjenjivati mišljenja na forumu, čitati članke i intervjue koje su vaše kolege iz literarne sekcije pripremile za vas. Ovdje će biti objavljeni i vaši najbolji literarni i likovni radovi, i još puno toga...

Od ove školske godine u školi imamo i sandučić povjerenja. Što je to i čemu služi pogledajte klikom na link Sandučić povjerenja.

Ovdje možete pogledati i neke zanimljive priloge:

1. Kako učiti uspješnije
  2. Mali savjeti za učenje
  3. Nasilje među djecom

Pristup internetu

Za sve učenike iz škola koje su članice CARNeta korištenje Interneta i tehnologije postalo je lagano i jednostavno. CARNet svim školama nudi spajanje na Internet sigurnom i brzom vezom preko CARNet mreže, a na vama je samo da iskoristite sve pogodnosti koje vam ovo pruža.

CARNet vam nudi nekoliko različitih načina pristupa Internetu na kojemu između ostalog možete pronaći i mnoštvo informativnih, edukativnih i zanimljivih sadržaja koje vam priprema CARNet. Učenje i postaje zabavnije uz online lekcije na Nacionalnom portalu za udaljeno učenje „Nikola Tesla“, dok svoje znanje možete provjeravati i u online Školskoj učilici. U e-Knjižnici možete čitati i pretraživati online knjige i časopise, a Portal za škole donosi vam mnoštvo edukativnih tekstova i savjeta za ispunjavanje vašeg slobodnog vremena, te forum za komunikaciju s drugim učenicima i nastavnicima.

Svim ovim uslugama možete pristupiti svojim elektroničkim identitetom koji vam otvara administrator imenika na vašoj ustanovi. S elektroničkim identitetom dobivate i e-mail adresu kojoj možete pristupati putem CARNetovog Webmaila. Za bilo kakva pitanja na raspolaganju vam je CARNetov Helpdesk, telefonom, mailom i online.Administrator imenika zadužen za otvaranje CARNet korisničkih računa za učenike i sve zaposlene u OŠ Bršadin, Srđan Stanojević, tajnik.

Za učenike

"Dobro je znati" - preuzeto s Portal za škole - poveznica: