Dan zahvalnosti za plodove zemlje

Autor: Saša Ostojić, 11. 11. 2012.

Riječ koja mnogo znači, a ne košta ništa: HVALA

U sklopu obilježavanja dana zahvalnosti za plodove zemlje  ove godine su učenici 3. razreda odlučili  napraviti malu gozbu u svojoj učionici. Stol su razveselili zreli plodovi jeseni sa svojim žarkim bojama, ali i ukusna peciva neobičnih likova! Svi su trudili nadmašiti jedni druge u maštovitim proizvodima koje su pripremali zajedno sa svojim obiteljima, koji se spremno odazovu našim zajedničkim  aktivnostima i prezentacijama! Sve to možete pogedati u našoj galeriji.

Zahvaljujemo svima na suradnji!

Реч која много значи, а не кошта ништа: ХВАЛА
У склопу обележавања дана захвалности за плодове земље ове године су ученици 3. разреда одлучили направити малу гозбу у својој учионици. Стол су развеселили зрели плодови јесени са својим жарким бојама, али и укусна пецива необичних ликова! Сви су трудили надмашити једни друге у маштовитим производима које су припремали заједно са својим породицама, који се спремно одазову нашим заједничким активностима и презентацијама! Захваљујемо свима на сарадњи!