DAN SPORTA

Autor: Saša Ostojić, 22. 9. 2012.

Bršadinska osnovna škola obilježila je Dan sporta 5. rujna 2012. Održan je na lokalnom nogometnom terenu. Organizirana su mnogobrojna natjecanja i igre u kojima su sudjelovali učenici od 1. do 8. razreda. Naravno, favoriti u svim disciplinama su bili osmi razredi zbog svoje snage i vještine.

Naši organizatori bili su nastavnici i nastavnice koji su nas vodili i pazili. Po programu prethodilo je trčanje. Prvo su se natjecale djevojčice od 5. do 8. razreda. Morali smo optrčati .  Slavio je osmaš Goran Maletić. Počeo je turnir u malom nogometu. Nastavnik Veljko Šekuljica bio je sudac i pratio igru. Predstavnici šestog razreda su otvorili turnir i započeli igru ​​protiv sedmog razreda. Utakmica je bila zanimljiva, ali bez pogodaka. Odmah poslije toga uslijedio je dvoboj šestog i osmog razreda. Osmi razred je uvjerljivo pobijedio s rezultatom 2-0. Počela je i zadnja utakmica ovoga turnira u kojoj se sedmi i osmi razred bore za prvo mjesto. Prvi gol za osmi razred zabio je Nenad Vujković.Poslije drugog poluvremena nastao je nered u redovima osmog razreda.Želja za golom sedmih razreda se isplatila.Do kraja utakmice dali su četiri gola osmom razredu i tako osvojili turnir u malom nogometu.

Počela je kiša i sve upropastila. Poslije svih tih igri polako smo krenuli u školu i polako se rastajali. Tako je i ovog puta završio još jedan dan sporta kojeg dugo čekamo, a kada dođe prođe kao sekunda.

Sve te trenutke je zabilježila i naša kamera, a slike možete pogledati u našoj galeriji ili klikom ovdje.

Autori: Tatjana Baić 8. razred

Nenad Vujković 8. razred

Urednice: Aleksandra Medaković 8. razred

Dejana Radić 8. razred

5. септембра 2012.  у Бршадину  одржао се Дан спорта.  Било је много дисциплина у којима су учествовала деца од првог до осмог разреда.Наравно фаворити у свим дисциплинама били су осми разреди због своје снаге и вештине.Прву трку у којој су учествовале девојке освојио је осми разред.Татјана Баић је у задњем трену престигла Александру Медаковић која је водила већину трке. У другој трци учествовали су дечаци. Пре трке ученици су се сложили да пусте Небојшу Качара, да победи , али је Небојша одмах пао. Остали дечаци су наставили трчати. Давид Вајић водио је већину трке, али га је Горан Малетић престигао и уверљиво га победио. Почео је турнир у малом фудбалу. Представници седмог разреда су отворили турнир и почели игру пртив седмог разреда.Утакмица је била занимљива, али без голова. Одмах после тога почела је утакмица у којој игра шести против осмог разреда. Осми разред је уверљиво победио са резултатом 2-0. Почела је и задња утакмица овог турнира у којој се седми и осми разреди боре за прво место. Први гол за осми разред забио је Ненад Вујковић . После другог полувремена настао је неред у редовима осмог разреда. Жеља за голом седмог разреда се испунила. До краја утакмице забили су четири гола осмом разреду и тако су освојили турнир у малом фудбалу. Почела је киша и све упропастила. Дан спорта је завршио у духу победе седмог и осмог разреда.

« Svibanj 2024 »