Međunarodni dan djeteta

Autor: Saša Ostojić, 21. 11. 2015.

Današnji dan, Međunarodni dan djeteta obilježava se u cijelom svijetu.  Naši su se učenici tim povodom družili u predvorju škole i učili o međusobnom uvažavanju i poštivanju različitosti. Učiteljice su osmislile raznovrsne aktivnosti  za učenike kojima su djeca radeći zajedno, kroz crtež, pjesmu i igru balonima, upoznata sa svojim pravima. (Istaknuta na panou!)

Na kraju je mreža prijateljstva povezala sve učenike.

MODELI PONAŠANJA SE UČE I NIJE DOVOLJNO DJECI SAMO GOVORITI KAKO SE TREBAJU PONAŠATI, NEGO RODITELJI I UČITELJI  MORAJU PONUDITI MODEL PONAŠANJA.

Данашњи дан, Међународни дан детета обележава се у целом свету.  Наши су се ученици тим поводом дружили у холу школе и учили о међусобном уважавању и поштивању различитости. Учитељице су осмислиле разне активности  за ученике којима су деца радећи заједно, кроз цртеж, песму и игру балонима, упозната са својим правима. (Истакнута на паноу!)

На крају је мрежа пријатељства повезала све ученике.

МОДЕЛИ ПОНАШАЊА СЕ УЧЕ И НИЈЕ ДОВОЉНО ДЕЦИ САМО ГОВОРИТИ КАКО СЕ ТРЕБАЈУ ПОНАШАТИ, НЕГО РОДИТЕЉИ И УЧИТЕЉИ  МОРАЈУ ПОНУДИТИ МОДЕЛ ПОНАШАЊА.