« Kolovoz 2020 »

Stručni skup voditelja i suradnika učeničkih zadruga
Autor: Saša Ostojić, 6. 3. 2020.

U subotu 29.veljače u OŠ Vođinci, u Vođincima, održan je stručni skup za voditelje i suradnike učeničkih zadruga sa područja Vukovarsko- srijemske, Osječko- baranjske i Brodsko- posavske županije.

Na skupu je dogovoreno vrijeme i mjesto održavanja Županijske smotre te kriteriji ocjenjivanja koji će se primjenjivati na smotri. Nakon čega su uslijedile radionice: Izrada ogrlica od tkanine, Crtorez i Izrada nakita od drveta.

Danijela Vukov, voditeljica UZ Panonija

У суботу 29. фебруара у ОШ Вођинци, у Вођинцима, одржан је стручни скуп за водитеље и сураднике ученичких задруга са подручја Вуковарско- сријемске, Осјечко- барањске и Бродско- посавске жупаније.

На скупу је договорено време и место одржавања Жупанијске смотре те критеријуми оцењивања који ће се примењивати на смотри. Након чега су уследиле радионице: Израда огрлица од тканине, Црторез и Израда накита од дрвета.

Данијела Вуков, водитељица УЗ Паноније