Dramska predstava Cvetina Ancića "Pomozi mi", izvedena je i u našoj školi

Autor: Tatjana Lukić, 11. 3. 2016.

Poslije gostovanja pisca za djecu, Dragutina Bega, našu je školu posjetio još jedan umjetnik iz Republike Srbije, Cvetin Ancić. Ovoga puta izvedene su dvije dramske predstave prilagođene dobi učenika. Predstava „Pomozi mi“ sve je inspirirala je  i potaknula stvaranje prijateljskih odnosa i više tolerancije među vršnjacima.

Glumac je svojom izvedbom oduševio učenike i nadamo se ponovnom susretu koji će nam donijeti još jednu čaroliju kazališne umjetnosti.

После гостовања писца за децу, Драгутина Бега, нашу је школу посетио још један уметник из Републике Србије, Цветин Анцић. Овога пута изведене су две драмске представе прилагођене доби ученика. Представа „Помози ми“ све је инспирирала је  и потакнула стварање пријатељских односа и више толеранције међу вршњацима.

Глумац је својом изведбом одушевио ученике и надамо се поновном сусрету који ће нам донети још једну чаролију казалишне умјетности.