Blagdanske svečanosti

Autor: Saša Ostojić, 25. 12. 2015.

Dana 23. prosinca 2015. godine u predvorju Osnovne škole Bršadin održana je veličanstvena priredba povodom nadolazećih blagdana. Učenici naše Škole, zajedno s djecom vrtića Liliput iz Bršadina, razveselili su pjesmom, plesom i izvedbom prigodnih igrokaza svoje roditelje i bližnje.

Po završetku priredbe posjetitelji su razgledali i kupovali unikatne eksponate, radove učeničke zadruge Panonija.

Darovi za sve

Dana 29. prosinca 2015. u našoj je školi upriličena je još jedna predstava, ovoga puta, za svu djecu Bršadina. Svoje bližnje posebno su obradovala djeca iz vrtića veselim pjesmicama i plesnim točkama. Po završetku predstave   djecu je razveselio djed koji je ušetao u školu u crvenoj odori.  Zahvaljujemo Općini Trpinja koja je uputila dragog djeda s darovima.

Slike pogledajte u našoj fotogaleriji.

Благданске свечаности

Дана 23. децембра 2015. године у холу Основне школе Бршадин одржана је величанствена приредба поводом надолазећих благдана. Ученици наше Школе, заједно с децом вртића Лилипут из Бршадина, развеселили су песмом, плесом и изведбом пригодних игроказа своје родитеље и ближње.

По завршетку приредбе посетитељи су разгледали и куповали уникатне експонате, радове ученичке задруге Панонија

Дарови за све

Дана 29. децембра 2015. у нашој је школи одржана новогодишња представа за сву децу Бршадина. Своје ближње посебно су обрадовала деца из вртића веселим песмицама и плесним тачкама. По завршетку представе сву је децу развеселио дед који је ушетао у школу у црвеној одори.  Захваљујемо Опшини Трпиња која је упутила драгог деда с даровима.

Директорица: Татјана Лукић, проф.