19. studenog - Međunarodni dan prevencije zlostavljanja djece

Autor: Saša Ostojić, 18. 11. 2015.

Dana 19. studenog u svijetu se obilježava - Međunarodni dan prevencije zlostavljanja djece, koji nas podsjeća na ulogu svakoga od nas da djeci svakodnevno pružamo puno ljubavi, podrške, razumijevanja, znanja te jedno sigurno mjesto za odrastanje!
Radi skretanja pozornosti na ovaj teški problem, pedagoginja je u okviru preventivnog programa organizirala radionice posebno za učenike razredne, posebno predmetne nastave u cilju povećanja svijesti i edukacije o zlostavljanju djece i nasilja prema djeci i promicanju poštovanja prava djeteta.

19. новембра - Међународни дан превенције злостављања деце

Дана 19. новембра у свету се обележава - Међународни дан превенције злостављања деце, који нас подсећа на улогу свакога од нас да деци свакодневно пружамо пуно љубави, подршке, разумевања, знања те једно сигурно место за одрастање!
Ради скретања пажње на овај тешки проблем, педагогинца је у оквиру превентивног програма организиовала радионице посебно за ученике разредне, посебно предметне наставе у циљу повећања свести и едукације о злостављању деце и насиља према деци и промицању поштовања права детета.

Директорица: Татјана Лукић, проф.