Osnivanje Učeničke zadruge Panonija

Autor: Saša Ostojić, 3. 5. 2013.

Dragi naši učenici, roditelji i učitelji dođite u našu školu u srijedu 8. svibnja 2013.g. u 19,00 sati. Održat ćemo Osnivačku skupštinu koja je prvi korak, kako joj i samo ime kaže, u osnivanju naše UZ Panonija. Razgovarat ćemo o tome što smo uradili u proteklih godinu dana, što ćemo i kako raditi u našoj UZ, moći ćete se učlaniti te ćemo izabrati voditelja zadruge.

Pridružite se svojoj djeci,bilo da ste roditelj, baka, djed, tetka ili susjeda. Provodite vrijeme kreativno, zanimljivo i korisno kroz naše radionice u sklopu naših već postojećih izvannastavnih aktivnosti: Kreativna, Likovna, Dramsko-recitatorska, Pjevački zbor, Fotografi. O važnosti rada UZ možete više saznati na vebnoj stranici http://www.huuz.hr/.
Dođite, očekujemo vas!

Драги наши ученици, родитељи и учитељи дођите у нашу школу у среду 8. маја 2013.г. у 19,00 часова. Одржаћемо Оснивачку скупштину која је први корак, како јој и само име каже, у оснивању наше УЗ Панонија. Разговараћемо о томе шта смо урадили у протеклих годину дана, шта ћемо и како радити у нашој УЗ, моћи ћете се учланити те ћемо изабрати водитеља задруге.
Придружите се својој деци, било да сте родитељ, бака, деда, тетка или комшија. Проводите време креативно, занимљиво и корисно кроз наше радионице у склопу наших већ постојећих изваннаставних активности: Креативна, Ликовна, Драмско-рецитаторска, Певачки хор, Фотографи. О важности рада УЗ можете више сазнати на вебној страници хттп://www.хууз.хр/.
Дођите, очекујемо вас!